محل تبلیغات شما

به گزارش صبح شوشتر:سردارگیلانینماینده شوشتروگتوند تلاش داریم که از طریق شما با توجه به وضعیت کشور های و وجودکروناکه علامت های مختلفدارد از طریق خبرگزاری دوشهرستان داریم اطلاع رسانی را انجام بدهیم واینجا بعث روزخبرنگار است که من متاسفانه تلاش داشتم باشما گفت وگو داشته باشم  به همه خبرنگاران این روز را تبریک می گویموانشاءالله درتمام مراحله خبرنگاری آزادانه بتوانید خبرتهیه کنید خبرنگارییک حرفه ای مستقل است وهیچ کس نباید درموردکاروچگونه کارکردن وحرف زدن وگزارش های آنهاایرادبگیردباید همه مسئولین به آنها کمک کنند. نماینده شوشتروگتوندگفت: انشاءالله اولین سفراستانیدکتر قالیباف ریاست محترم مجلس شورای اسلامیکه به خوزستان خواهد بود، ایشان در شوشتر نیز حضور خواهد یافت.سه موضوع مهم پیگیریخواهدشد؟

1-سرعت بخشی به پروژه‌هاینیمه کاره و متوقف شده‌ حوزه‌ انتخابی

2-توافقبرای احداث سالانه حداقل ۱۰۰کیلومتر جاده‌ روستایی و همچنین احداث پل علامه شیخ (ره)                                                                             

3- حل مشکلات دو شهرستان و طرح آن‌ها در سطحمسئله‌ای ملی که برخی از آن‌ها عبارتند از  
انباشت نمک در پشت سد گتوند و راه‌اندازی فاز دومنیروگاه برق‌آبی آن، جلوگیری از انتقال آب کارون و تاسیس شرکت‌های جانبی در کنارشرکت‌های مادر و افزایش نرخ اشتغال

انشاءاللهبتوانم دراین دوره تاآن جا که بتوانم به مردم دوشهرستان کمک کنم .                      

جلسه ستادمدیریت بحران

احداث اولین زمین ساحلی هندبال

خصوص وضعیت هندبال

های ,  ,نماینده ,دوشهرستان ,بتوانم ,شرکت‌های ,نماینده شوشتروگتوند ,از طریق ,همچنین احداث ,احداث پل ,پل علامه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کلاسیت سایه دخت فارسی سخن کلاس ششم بازی ساخت خودم + معرفی انواع بازی روز خوب ........ عاشقان امام دوازدهم Cierra's memory فروش ، تعمیرات ، ارتقا کامپیوتر ، لپ تاپ | کامپیوتر سروقد در مشهد centckonmunhu